header link

Infolinka: +421 908 715 689

Dezinfekcia

Základné kritéria na výber vhodnej dezinfekcie sú prísne a často sa ich kombinácia vzájomne vylučuje. Nájsť dokonalú dezinfekciu je takmer nemožné, ale je možné priblížiť sa k dokonalosti skutočne veľmi blízko.

Dezinfekčné roztoky

35 rokov skúseností, 0 rezistencií, obrovské množstvo skúšok a testov, netoxický, ekologický, vhodný na všetky druhy aplikácií. Dezinfekčná látka je švajčiarsky patentovaný produkt, ktorý využíva synergiu peroxidu vodíka a koloidného striebra. Pôsobí od 0 do 95 °C, je vhodný do pitnej vody, pre kontakt s potravinami, účinne likviduje nemocničné nákazy, je vhodný do bezkontaktných rozprašovacích systémov.

Prístroje na bezkontaktnú dezinfekciu

Kvalitné nemecké zariadenia IGEBA a naše dezinfekčné roztoky sú spojením dokonalosti. Vypracujeme vám dezinfekčný plán priamo pre vaše priestory a zariadenia.

IGEBA katalóg

Dezinfekčné roztoky

Služby dezinfekcia na kľuč

Ak chcete mať istotu, chcete šetriť náklady, alebo len nechcete navyšovať počet pracovníkov na profesionálnu dezinfekciu, zavolajte nám. Ponúkame profesionálne služby v oblasti bezkontaktnej dezinfekcie čistých priestorov, vzduchotechniky, povrchov a podobne. Pre vašu úplnú spokojnosť vám vytvoríme individuálny program bezkontaktnej dezinfekcie a poradíme vám ako vylepšiť hygienické štandardy na mieru. Staňte sa prémiovým CareOfAir® klientom s individuálnym prístupom.