header link

Infolinka: +421 908 715 689

Filtre vzduchu

Výber správneho filtra pre vaše potreby vôbec nie je ľahký. Využite naše široké skúsenosti v najcitlivejších oblastiach, ako sú zdravotníctvo, farmácia, elektrotechnika, automotive a potravinárstvo. Ponúkame vám širokú škálu filtrov vzduchu od prémiových značiek až po bežné lacné varianty. Aby sme zabezpečili úplnú spokojnosť zákazníka, poskytujeme technickú podporu, výpočty energetickej náročnosti filtrov a realizácie kvalifikovanej výmeny na kľúč spolu so zabezpečením spracovania odpadu.

Filtre CAMFIL®

Viac ako 50 rokov skúseností a vedúca pozícia na svetovom trhu s filtrami. Camfil inšpiruje všetkých ostatných výrobcov a zaručuje vám úplnú istotu spoľahlivosti, inovácie a funkčnosti s minimálnymi energetickými nárokmi a s najnižšími sekundárnymi nákladmi na filtráciu vzduchu. Filtre Camfil nájdete vo všetkých kritických segmentoch ako zdravotníctvo, farmácia, elektrotechnika, NASA projekty, jadrová energetika a mnohé iné.

KATALÓG

Filtre Care Of Air®

Ak chcete vysokú kvalitu v priaznivej cenovej hladine. Vyrábame pre vás filtre, ktoré sú známe desaťročia svojou spoľahlivosťou. Vieme sa flexibilne prispôsobiť špeciálnym požiadavkám zákazníka a vyrobiť tak úplne atypický filter, alebo Hi-End na vysokej kvalitatívnej úrovni. Vyberte si vy, čo je pri vašej filtrácii to najdôležitejšie. Care Of Air® je slovenská značka, ktorá je ikonou spoľahlivých a inovatívnych riešení.